Dlaczego jesteśmy najlepsi w tym co robimy:

Od lat zapewniamy bezpieczeństwo na terenie Żyrardowa. Ratownictwo od zawsze było naszą pasją, działamy od 2008 roku, ale rok 2019 był dla nas przełomem. Nowy zarząd , który inwestuje w młode pokolenia , pokazuje że bycie ratownikiem wodnych to bardzo duża odpowiedzialność ale również dobra zabawa. Z roku na rok powiększa się ilość ratowników, którzy z pasją wykonują swoje obowiązki.

Nasza załoga

Prezes i wiceprezes miłośnicy pływania i ratownictwa. Co roku wkładają swoje serce i czas aby wyszkolić przyszłe pokolenia ratowników. Dzielą się swoimi doświadczeniami i zaszczepiają miłość do wody oraz pokazują jak odpowiedzialne i piękne jest pomoc innym.

Nasze pomysły

Zapraszamy do udziału w prowadzonej działalności statutowej w zakresie krzewienia kultury fizycznej i sportu, zdrowego i aktywnego trybu życia, działalności prozdrowotnej, a w tym organizacji dedykowanych zajęć, treningów, wyjazdów, wypoczynku, kursów, szkoleń, zgrupowań, imprez i wydarzeń sportowych.

Nasze oferty

Nasza organizacja jest uprawniona do wykonywania ratownictwa wodnego, na podstawie decyzji Ministra Spraw Wewnętrznych nr DRIOL-NRGW-0272-59/2014 z dnia  01 września 2014.